м. Львів вул. Садова 2/4+38 068 258 19 79вул. Широка, 81+38 068 258 19 80

м. Львів вул. Садова 2/4+38 068 258 19 79вул. Широка, 81+38 068 258 19 80

Ветеринарна клініка Львів, ветклініка Львів, ветеринарна клініка Левандівка, ветеринарна аптека Левандівка, зоомагазин Левандівка

Послуги нашої клініки

Veterinary Medicine iconVeterinary Medicine icon for website, application, printing, document, poster design, etc.

Терапія

Ветеринарна терапія вважається першим і найважливішим етапом надання допомоги тваринам, що дозволяє отримати необхідну інформацію для подальшого лікування. Ми надаємо професійні послуги ветеринарної терапії. Наші фахівці завжди готові вилікувати вашого улюбленця.

woman- cat- pet- avatar- love

Дерматологія

Діагностика та лікування захворювань: шкіри, вушних раковин (вух), шерстного покриву (шерсть), лап, кігтів та носа у тварин.Часто дерматологічні хвороби проявляються схожими симптомами, але пов'язані з різними причинами, частина з яких дерматологічні, іноді ендокринологічні, онкологічні або пов'язані з незаразною патологією внутрішніх органів.

Загальна хірургія

Ми проводимо хірургічне лікування будь-якого ступеня складності в умовах повної стерильності. Весь хірургічний інструментарій проходить повне знезараження і стерилізацію.

Лабораторна діагностика

У нашій ветклініці ми пишаємося наявністю власної сучасної лабораторії, що дозволяє нам швидко та точно діагностувати різноманітні захворювання у ваших улюбленців. Завдяки цьому ми можемо надавати високоякісну медичну допомогу та розробляти ефективні плани лікування.

УЗД-дослідження органів черевної порожнини та малого тазу

Сучасну ветеринарну клініку неможливо уявити без додаткового обладнання для обстеження тварин. І одним із найнеобхідніших методів діагностики є УЗД. Апарат експертного класу, які є в нашій клініці, дозволяє обстежувати:- органи черевної порожнини та малого тазу- серцеповерхневі органи (слинні залози, щитоподібну залозу, молочні залози, поверхневі утворення)м‘язи та суглоби.Також під контролем УЗД робляться такі процедури, як пункція сечового, жовчного міхура, новоутворень, абсцесів.

Експетна узд оцінка стану серця (ехо серця) та узд грудної порожнини

Кардіологічні захворювання у домашніх вихованців – досить поширена патологія, що потребує своєчасної діагностики та правильного лікування. Небезпека серцевих захворювань у тривалому безсимптомному періоді, як правило, вони виявляються випадково під час огляду або у разі, коли вже з’явилися видимі симптоми. Досвідчені фахівці проведуть дослідження, і кардіолог після цього призначить необхідну терапію для вихованця.

Денний стаціонар

Денний стаціонар обладнаний клітками, які розраховані на тварин різного розміру. Стаціонари, які функціонують у нашій клініці, обладнані всім необхідним, зокрема ми маємо спеціальні бокси, які здатні підтримувати автономний мікроклімат та контролювати рівень кисню та вологості повітря.


— Ми забезпечуємо турботу, на яку заслуговує ваш улюбленець!

Вам терміново потрібен ветеринар?Просто зателефонуйте нам: +38 068 258 19 79
+38 068 258 19 80Made with